Aktuālie piedāvājumi

 • Tāpat kā jebkurai citai mājas vai dzīvokļu daļai, arī logiem ir nepieciešama pareiza mazgāšana un kopšana. Pašu veikta logu ārpuses un iekšpuses mazgāšana var būt laikietilpīga, neefektīva, kā arī neapdomīga mazgāšanas metodes izvēle var radīt neatgriezeniskus bojājumus gan rāmim, gan stiklotajai virsmai.

  Logu mazgāšanas procesam un kopējai logu kvalitātei vajadzētu pievērst vairāk uzmanības, kā arī ieteicams piesaistīt profesionālus logu mazgāšanas speciālistus - HAGBERG veic gan daudzdzīvokļu dzīvojamo māju logu, gan privātmāju logu mazgāšanu.

  offer-logi.jpg
 • HAGBERG ir viens no vadošajiem pilna servisa apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā, kas nodrošina arī telpu, teritoriju un auto transportu dezinfekcijas pakalpojumus.

  Esam Veselības inspekcijas apstiprināts komersants un drīkstam dezinfekcijas pakalpojumu veikt arī publiskās telpās. Dezinfekciju veic darba uzdevumam instruēti un aprīkoti HAGBERG darbinieki – sertificēti dezinfektori.

  Dezinfekcijas pakalpojumus var pieteikt un par tiem ērti un ātri norēķināties arī Mobilly aplikācijā. Dezinfekcijas pakalpojumus veicam visā Latvijā gan darba dienās, gan brīvdienās!

  HAGBERG aicina - rūpēsimies par drošu vidi apkārt sev un citiem!

  offer-dezinfekcija.jpg
 • Vakcinācijas centru drošībai HAGBERG piedāvā dezinfekcijas un telpu uzkopšanas pakalpojumus!

  Vakcinācijas centru dezinfekcijas pakalpojumus veicam visā Latvijā, ievērojot “Masveida vakcinācijas centru plānošanas vadlīnijas”. 

  Uzsākot pakalpojumu sniegšanu nodrošinām darbinieku aizvietošanas plāna izstrādi dezinfekcijas pakalpojumu nepārtrauktības garantēšanai. Kā arī pēc klientu pieprasījuma varam nodrošināt telpu uzkopšanu, atsevišķi saskaņojot darbu kartību un izmaksas.

  Esam Veselības inspekcijas apstiprināts komersants un drīkstam dezinfekcijas pakalpojumu veikt arī publiskās telpās.

  Dezinfekciju veic darba uzdevumam instruēti un aprīkoti HAGBERG darbinieki – sertificēti dezinfektori.

  HAGBERG ir nodrošinājis profesionālus dezinfekcijas pakalpojumus 400 klientu objektos, sākot no 2020. gada marta. 

   

  Vakcinacijas centru dezinekcija hagberg.png