Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

HAGBERG apvienojas ar inženiertīklu apkalpošanas uzņēmumu SIA “TERMEX”, paplašinot pakalpojumu pieejamību

image HAGBERG_TERMEX_mar2024.jpg

15.03.2024.

Lai vienkāršotu HAGBERG grupas uzņēmumu pārvaldību, uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamību klientiem, kā arī izveidotu vienotus juridiskās un finanšu pārvaldības principus, HAGBERG apvienojas ar inženiertīklu apkalpošanas uzņēmumu SIA “TERMEX”. Reorganizācijas rezultātā SIA “TERMEX” beigs savu darbību kā atsevišķa juridiska persona un visas uzņēmuma tiesības un saistības pāries SIA “HAGBERG”.

Ivars Lukaševičs, SIA “HAGBERG” vadītājs un īpašnieks: “Notikušās izmaiņas stiprinās HAGBERG kā plaša pakalpojumu klāsta sniedzēju komercklientiem, piedāvājot pilnu pakalpojuma spektru, sākot no telpu un teritoriju uzkopšanas, remontdarbiem, beidzot ar inženiertīklu kompleksu apkalpošanu un 24/7 avārijas dienestu. SIA “TERMEX” apvienošana ar HAGBERG klientiem nodrošinās kompleksu pieeju, ērtu klientu servisu un kvalitātes kontroli”.