Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

“HAGBERG Construction” uzsāk žoga uz Latvijas – Krievijas robežas projektēšanas darbus

image Web.jpg

12.02.2024.

HAGBERG grupas uzņēmums “HAGBERG Construction” ir viens no būvniekiem, kas ieguvis tiesības VAS “Valsts nekustamie īpašumi” izsludinātajā iepirkumā veikt žoga būvniecību uz Latvijas – Krievijas robežas (12,5 km no 52 km) prioritārajā posmā. Šis posms ir īpaši sarežģīts, jo ir daļēji purvains, upes krasta tuvumā un tajā iepriekš nav izbūvēta nekāda robežapsardzības infrastruktūra.

Prioritārajos posmos, kur par žoga izbūvi divās lotēs jeb 28,7 km garumā šā gada sākumā tika noslēgti līgumi ar diviem uzņēmumiem, tajā skaitā, SIA “HAGBERG Construction”, ir uzsākti projektēšanas darbi. Jau pavasarī, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, tiks uzsākta fiziska žoga būvniecība.

Visos robežas posmos, kur iepriekš nav bijis izbūvēts žogs, VNĪ ir veikuši faktiskās situācijas auditu. Tādējādi ir iegūta pilnīga un visaptveroša informācija par faktisko situāciju dabā, kas ļauj precīzi plānot un starp iesaistītajām pusēm sadalīt veicamos darbus. Audita rezultāti tiek izmantoti arī robežapsardzības infrastruktūras izbūvei paredzēto tehnisko specifikāciju sagatavošanā un projektēšanas darbos.

Plašāka informācija pieejama ŠEIT!