Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

HAGBERG piedalās IT kompetences centra projektā

image MG1910-2431_fotoMadaraGritane-min.jpg

05.01.2024.

2023. gada 5. oktobrī Centrālā finanšu un līgumu aģentūra apstiprināja IT kompetences centra projektā „Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs” (līguma Nr. 5.1.1.2.i.0/1/22/A/CFLA/008) iesniegtos 9 nozares un starpnozaru pētniecības projektus, no kuriem 7 pētniecības projekti tiek īstenoti zinātniskajā virzienā “Biznesa procesu analīzes tehnoloģijas”, savukārt 2 pētniecības projekti zinātniskajā virzienā “Dabīgās valodas tehnoloģijas”.

Biznesa procesu analīzes tehnoloģijas sadaļā tiek īstenots pētniecības projekts Nr. 1.2 “Multikontekstuāli datu analītikas risinājumi namu apsaimniekošanas jomai”, kurā kā pētniecības projekta īstenotaja SIA “Lursoft” sadarbības partneris iesaistās arī SIA “HAGBERG”.

Pētniecības projekta mērķis ir izveidot modeli un tā prototipu datu analītikas risinājumiem, kas tiek iegūti, izmantojot dažādus kontekstus, un ļauj novērtēt situāciju no vairākām perspektīvām un tādējādi veicina informētu lēmumu pieņemšanu namu apsaimniekošanas jomā.

Projektu līdzfinansē Atveseļošanas fonds Darbības programmas “Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 5.1.r. reformu un investīciju virziena "Produktivitātes paaugstināšana caur investīciju apjoma palielināšanu P&A" 5.1.1.r. reformas "Inovāciju pārvaldība un privāto P&A investīciju motivācija" 5.1.1.2.i. investīcijas "Atbalsta instruments inovāciju klasteru attīstībai" īstenošanas noteikumi kompetences centru ietvaros” ietvaros.