Visas aktualitātes

HAGBERG Mācību centrs ir veiksmīgi uzsācis darbību

image Hagberg-13-fotoMadaraKupla.jpg

10.08.2023.

HAGBERG Mācību centrs ir uzsācis darbību un aktīvi kalpo gan kā biroja telpa, gan izaugsmes, tehnoloģiju apguves un mācību vieta esošajiem un jaunajiem darbiniekiem. Mācību centra būvniecība pēc arhitekta Gunta Ziņģa projekta tika uzsākta 2021. gada nogalē. Šobrīd ēka ir pilnīgi funkcionāla, aprīkota ar energoefektivitātes paaugstināšanas un IT risinājumiem.

Mūsdienīgajā, divstāvīgajā atvērtā tipa biroja ēkā tiek organizētas gan regulāras apmācības, gan īpašas meistarklases, vieslekcijas un sadarbības partneru jaunāko tehnoloģiju demonstrācijas. Veidojot mācību satura plānu, tiek ņemtas vērā  komandas vajadzības, lai ikkatrs darbinieks būtu iekļauts informācijas apritē.  

Mācību centrā ik mēnesi tiek organizēti arī komandas saliedēšanas pasākumi un aktivitātes, kas ne tikai padara ikdienu saturīgāku, bet arī sniedz iespēju darbiniekiem mijiedarboties un stiprina komandu.

“Klientu pieprasījums pēc kvalitatīva pakalpojuma turpina pieaugt, tāpēc HAGBERG attīstība ilgtermiņā tiek balstīta zināšanās un inovācijās.

Vairāk nekā 14 gadu darbības laikā esam strādājuši pie dažādu inovāciju ieviešanas – mūsdienīgs un videi draudzīgāks uzkopšanas aprīkojums, klientu servisa modernizācija, izstrādājot īpašuma pārvaldīšanas aplikāciju, kā arī organizatoriskās inovācijas – iekšējās apmācību sistēmas, kvalitātes standarti un kontroles mehānismi u.c.

Lai turpinātu nodrošināt un noturēt nemainīgi augsto pakalpojumu kvalitāti, mācību centra būvniecība bija loģisks nākamais attīstības solis,” atklāj Ivars Lukaševičs, HAGBERG uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.

Mācību centrs ir labas energopārvaldības piemērs – tā enerģijas patēriņš un CO2 emisijas ir gandrīz nulle. Inovatīvā siltumsūkņa sistēma nodrošina efektīvu apkuri, savukārt uz jumta uzstādītie saules paneļi jau drīzumā sāks ražot atjaunojamo enerģiju. Enerģijas pārvaldību palīdz uzlabot arī ārējās žalūzijas, regulējot temperatūru iekštelpās.

Atbilstoši HAGBERG nepārtrauktai attīstībai Mācību centrs apliecina uzņēmuma apņemšanos radīt vidi, kas veicina izaugsmi, tehnoloģiju apguvi un profesionālu pilnveidošanos gan esošajiem, gan jaunajiem darbiniekiem.

Foto: Madara Kuplā
Projekta autors: Goodpattern