Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

HAGBERG sadarbībā ar Rīgas pašvaldību veiksmīgi realizē divus pilsētvides labiekārtošanas projektus

image Malā.jpg

15.01.2024.

HAGBERG – Latvijas nekustamo īpašumu attīstīšanas, būvniecības un apsaimniekošanas uzņēmums – ir veiksmīgi noslēdzis divus labiekārtošanas projektus Rīgā, piesaistot Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu. Šie projekti ir ievērojami uzlabojuši divu HAGBERG pārvaldīto dzīvojamo ēku kompleksu pieguļošo teritoriju, veicinot sabiedrības labklājību un attīstot estētisku un ilgtspējīgu dzīves telpu pilsētvidē. 

Labiekārtošanas projekti īstenoti konkursa “Rīgas valstspilsētas pašvaldības līdzfinansējums dzīvojamo māju atjaunošanai un tām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai 2023.-2024. gadā”, programmas “Teritorijas labiekārtošanas projekts” ietvaros. Tika labiekārtotas daudzdzīvokļu dzīvojamo namu kompleksu pieguļošās teritorijas Rīgā, Kantora ielā 87 k-1/k-2 un Ģertrūdes ielā 62. 

Kantora ielā 87 k-1 un 87 k-2 atbilstoši ēku eksterjeram un estētikai tika uzstādīta atkritumu novietne, kas ir izgatavota no FSC® sertificētiem kokmateriāliem,  apliecinot gan pasūtītāja, gan izpildītāja izvirzītās vērtības – kvalitāti un ilgtspējīgu pieeju. Šī projekta kopējās izmaksas sastāda 8129,92 eiro. Rīgas pašvaldība līdzfinansēja 50% no projekta attiecināmiem izdevumiem. 

Daudzdzīvokļu nama Ģertrūdes ielā 62 iekšpagalmā tika uzstādīts bērnu rotaļu laukums, veicinot bērniem drošu un saistošu vidi rotaļām un izpētei, kā arī iekārtota atkritumu novietne, sols un velosipēdu statīvs, iedrošinot videi draudzīgas pārvietošanās iespējas un aktīvu dzīvesveidu. Kopējās izmaksas: 10272,57 eiro. Arī šajā projektā Rīgas pašvaldība līdzfinansēja 50% no projekta attiecināmiem izdevumiem.

HAGBERG pateicas Rīgas valstpilsētas pašvaldībai par nenovērtējamo atbalstu šo projektu īstenošanā. Labiekārtošanas projekti atbilst HAGBERG pamatvērtībām – kvalitātei, mūsdienīgai pieejai un vides saudzēšanai. Uzņēmums sadarbosies ar pašvaldībām un citām iesaistītajām pusēm arī turpmāk, lai  turpinātu radīt kvalitatīvu un funkcionālu dzīves telpu.

HAGBERG ir strauji augošs Latvijas uzņēmums, kas savu darbību aizsāka 2009. gadā. Uzņēmuma darbības mērķis ir atvieglot iedzīvotāju un uzņēmumu ikdienu, veidojot, attīstot un uzturot kvalitatīvu dzīves telpu. Uzņēmums apkalpo vairāk nekā 1000 klientu visā Latvijā, sniedzot nekustamo īpašumu attīstības, būvniecības un apsaimniekošanas pakalpojumus. HAGBERG piedāvā inovatīvus, energoefektīvus risinājumus un tiecas nepārtraukti pilnveidot sniegto pakalpojumu.