Atpakaļ

HAGBERG apsaimniekotās mājas ir gatavas apkures sezonai

image apkure_pexels3.jpg

07.09.2021.

Esam priecīgi paziņot, ka HAGBERG apsaimniekotās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ir gatavas apkures sezonai jau pirms apkures sezonas sākuma!

Lai operatīvāk spētu reaģēt uz klientu pieprasījumu pieslēgt apkuri, negaidot vidēji zemāko temperatūru, bet uzreiz, kad konkrētās dzīvojamās mājas iedzīvotāji par to ir lēmuši*, HAGBERG jau priekšlaicīgi ir veikuši siltummezglu sagatavošanu apkures sezonai, kā arī tie ir nodoti AS Rīgas siltums inspektoriem. 

Esam 100%-īgā apmērā veikuši arī maksājumus par piegādāto siltumenerģiju, tāpēc HAGBERG apsaimniekotajās mājās patīkama vide aukstā laikā tiks nodrošināta laicīgi un pēc klientu pieprasījuma. 

Informācija daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājiem

AS Rīgas siltums ir paziņojis, ka ar 1. septembri strauji kāpsies siltumenerģijas tarifs – līdzšinējo 45,27 EUR/MWh vietā tas būs 57,31 EUR/MWh. Šādas izmaiņas veicinājis vairākkārtīgs dabasgāzes cenas pieaugums, kas ir ietekmējis pirktās siltumenerģijas cenu, kas veido ap 77% tarifa izmaksu. Pārējās – pastāvīgās tarifa izmaksas nav mainījušās. Vairāk informācijas par Rīgas siltumenerģijas tarifa kāpumu uzziniet ŠEIT.

Par siltu un mājīgu rudeni Jūsu mājās!

* HAGBERG apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās apkure tiek pieslēgta, veicot viedokļu aptauju par īpašniekiem vēlamo apkures pieslēgšanas laiku, izmantojot aplikāciju myhagberg!

Saņemt piedāvājumu

Saņem HAGBERG jaunumus