Atpakaļ

Operatīvai teritoriju attīrīšanai no sniega HAGBERG izveidojuši 24/7 atbalstu klientiem

image pexels-chris-peeters-12875.jpg

25.01.2021.

Pastaiga ziemā izklausās idilliski, bet pie nosacījuma, ka ceļi un ielas ir notīrītas un ceļu satiksmes dalībniekiem drošas. Šogad ziema ir izaicinājums ikvienam – gan pilsētas iedzīvotājiem, gan tiem, kuri rūpējas par ceļu un ielu tīrīšanu. 

“Nepieredzēti sniegotajai ziemai, kas pārsteigusi daudzus, HAGBERG ir gatavi. Mūsu darbinieki strādā nepārtrauktā režīmā un sniega tīrīšanas tehnika ir gatava intensīvam darbam. Veicam pastāvīgu laika apstākļu monitoringu, lai operatīvi varētu sagatavot vajadzīgo tehniku un norīkot mobilās brigādes intensīvas snigšanas un apledojuma gadījumā. Rēķinoties ar laikapstākļu neparedzamību un vajadzību notīrīt sniegu jebkurā diennakts laikā, mūsu komanda strādā 24/7 režīmā, lai stundas laikā varētu uzsākt sniega tīrīšanas darbus klientu objektos. HAGBERG saimniecībā ir 44 jaunākās traktortehnikas un džipi, kas aprīkoti ar GPS sistēmu un ļauj sekot līdzi darbu izpildei un pārliecināties par veikto darbu kvalitāti,” skaidro SIA “HAGBERG” teritorijas uzkopšanas vadītājs Jānis Eglītis.


Sniega tīrīšanas darbus organizējam prioritārā secībā 
Plānojot dienas sniega tīrīšanas darbus, vispirms tīrām ceļus un ielas ar lielāko gājēju plūsmu: gājēju maršruti, pa kuriem ik dienu uz bērnudārziem dodas vecāki un bērni, pilsētas centrs, sabiedriskā transporta pievedceļi un citi regulāri izmantotie ceļu satiksmes dalībnieku maršruti. 

HAGBERG sniega tīrīšanas darbu ziemas sezonā uzsāk no plkst. 5.00. Intensīvas snigšanas laikā organizējam tīrīšanas darbus arī nakts stundās. Kā arī mūsu darbinieki apseko teritorijas divas reizes dienā. Gājēju un citu satiksmes dalībnieku drošībai, rūpējamies arī par slapjā sniega, kūstošā ledus un šļūdoņa nostumšanas no ielām, kā arī par sniega aizvešanu.

Profesionāla sniega tīrīšanas tehnika ātram rezultātam un lielām platībām
Mūsu tehniskais nodrošinājums stundas laikā ļauj notīrīt līdz pat 2500 m2 lielu platību vienā izbraukumā. Savā darbā izmantojam traktortehniku un džipus, kuri ir aprīkoti ar sniega lāpstu, kaisītāju vai rotējošo birsti. Tehnikai grūti piekļūstamu vietu, piemēram, kāpņu, tīrīšanu uzticam HAGBERG sētniekiem. 

Lai cīnītos ar apledojuma veidošanos uz ietvēm un kausētu ledu, izmantojam efektīvāko veidu – sāls kaisīšanu. Pie -10 grādiem pēc Celsija un aukstākā laikā izmantojam arī smilts un sāls maisījumu, kas veido noturīgāku pretslīdes virsmu. Tomēr jārēķinās, ka intensīvas un mainīgas snigšanas apstākļos tikko tīrītus un kaisītus ceļus ātri var pārklāt jauna sniega sega, tāpēc aicinām visus būt īpaši piesardzīgiem un uzmanīgiem. 

HAGBERG nodrošina sniega tīrīšanas pakalpojumus Rīgā un tās apkārtnē, Babītē, kā arī Siguldā un Talsos.

Saņemt piedāvājumu

Saņem HAGBERG jaunumus