Atpakaļ

Rīga top ziedoša kopā ar HAGBERG

image P1013001.jpg

21.07.2021.

HAGBERG, veicot ziedošo augu stādīšanu Rīgas pilsētā maija mēnesī, septiņu dienu laikā izbaudīja dažādus laikapstākļus, sākot no saulainas un siltas pavasara dienas līdz spēcīgām lietusgāzēm! Bet tas netraucēja ne mums strādāt, ne iestādītajiem augiem uzziedēt, lai padarītu krāšņu un ziedošu pilsētvidi. 

HAGBERG nodrošināja Rīgas ietērpšanu ziedos Rātslaukumā, Strēlnieku laukumā, AB dambī, Baznīcas ielā un Daugavmalas promenādē Ķengaragā. Šovasar tiek laistīti un kopti 156 puķu podi, 71 puķu pods laternu stabos un 2476 ziedoši augi kopā!

“Šī vasara ir izaicinājums ne tikai cilvēkiem, bet arī augiem – kokiem, krūmiem, puķēm! Ja iepriekš pietiekama augu laistīšana bija reizi divās dienās, tad šovasar, šādā karstumā, HAGBERG ziedošo augu stādījumus laista katru dienu. Bet darbs nebeidzas ar laistīšanu, jo stādījumi prasa nemitīgu uzmanību – noziedējušo ziedu nogriešanu, augu mēslošanu un augsnes irdināšanu,” stāsta HAGBERG apzaļumošanas un labiekārtošanas nodaļas vadītāja Anda Straume.

HAGBERG klientiem piedāvā profesionālas ikdienas rūpes par āra telpas izveidi, uzturēšanu un par apstādījumiem, kā arī sniedz pārdomātus risinājumus apstādījumu uzlabošanai un jaunu projektu īstenošanai.

Foto: Kristiāns Zariņš

Saņemt piedāvājumu

Saņem HAGBERG jaunumus