Atpakaļ

HAGBERG Mācību centrs – iedvesmas vieta topošajiem profesionāļiem

image C1_01-min.jpg

06.01.2023.

Topošais HAGBERG Mācību centrs, kura atklāšana ir plānota jau šī gada pavasarī, dos iespēju profesionāli pilnveidoties ne tikai esošajiem uzņēmuma darbiniekiem, bet arī topošajiem profesionāļiem.
 
Prakses iespējas
Jau vairākus gadus HAGBERG ir veiksmīgi sadarbojies ar dažādu nozaru topošajiem profesionāļiem, nodrošinot prakses iespējas dinamiskā un inovatīvā darba vidē. Liela daļa praktikantu uzņēmumā šobrīd veido veiksmīgu karjeru. HAGBERG Mācību centrs dos iespēju saviem pieredzējušajiem darbiniekiem dalīties pieredzē ar topošajiem un jaunajiem profesionāļiem. Būtiski, ka padziļinātā veidā tiks sniegtas teorētiskas un praktiskas zināšanas, piedāvājot praktikantiem piedalīties arī dažādās meistarklasēs un lekcijās, kas paredzētas HAGBERG darbinieku kvalifikācijas celšanai.
 
Projektu nedēļas
HAGBERG Mācību centra durvis būs atvērtas sadarbībai ar jebkuru mācību iestādi, kas Projektu nedēļu ietvaros vēlēsies saviem skolēniem un studentiem dot iespēju iepazīt nekustamo īpašumu pārvaldīšanas nozares specifiku un, izmantojot HAGBERG piedāvātās iespējas, nostiprināt mācību iestādes sniegtās akadēmiskās zināšanas ar piedalīšanos praktiskajās nodarbībās vienā no vadošajiem apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā. 
 
Karjeras dienas
Vidējo izglītības iestāžu un augstskolu organizētajās Karjeras dienās Mācību centrs piedāvās vecāko klašu skolēniem, studentiem un citiem interesentiem uzzināt vairāk par dažādām prakses un karjeras iespējām uzņēmumā HAGBERG, kā arī satikties ar uzņēmuma profesionāļiem, lai rastu atbildes uz jebkuriem ar nozari saistītiem un sev interesējošiem jautājumiem.
 
Ēnu dienas
Uzņēmumā HAGBERG šobrīd tiek pārstāvēti vairāk nekā 70 dažādi amati. Tā ir lieliska iespēja skolēniem viena uzņēmuma ietvaros iepazīt tik plašu profesiju klāstu un pieņemt pareizo lēmumu par savas nākotnes profesijas izvēli.

Par HAGBERG Mācību centru
2023. gada pavasarī tiks atklāts HAGBERG Mācību centrs – vieta gan uzņēmuma, gan tā darbinieku un topošo profesionāļu izaugsmei un nepārtrauktai attīstībai. Tā galvenais darbības mērķis būs darbinieku kompetenču attīstība un cilvēkresursu ilgtspēja. 1200 kvadrātmetru lielais Mācību centrs atbildīs nulles enerģijas ēkas konceptam, neradīs Co2 izmešus un būs aprīkots ar siltumsūkni un saules paneļiem.
 

Vizualizācijas autors: Guntis Ziņģis
Projekta autors: Goodpattern


Par sadarbības iespējām mācību iestādes tiek aicinātas sazināties ar HAGBERG Kvalitātes un apmācību nodaļas vadītāju:
 

Dace Vītoliņa


+371 28384660

Saņem HAGBERG jaunumus