Atpakaļ

HAGBERG iegūst starptautisku novērtējumu par atbildīgu un efektīvu uzņēmuma pārvaldību

image Iso.png

30.12.2020.

HAGBERG saņēmis Starptautiskās Standartizācijas organizācijas (ISO) atzinumu par uzņēmuma darbības īstenošanu pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. Iegūtie sertifikāti ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 un ISO5001 ir novērtējums HAGBERG atbildīgajai un ilgtspējīgajai biznesa pieejai, apliecinot uzņēmuma kvalitātes, vides pārvaldības, arodveselības un darba drošības sistēmu, un energopārvaldības sistēmas kvalitāti.

“ISO sertifikācijas iegūšana ir efektīvs process uzņēmumā kopumā, kā regulāri novērtēt kvalitāti ikvienā uzņēmuma darbībā un identificēt jomas uzlabojumiem. Tas mums palīdz pilnveidot un attīstīt savus pakalpojumus un kvalitātes standartus, lai klients iegūtu nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu un pozitīvu kopējo pieredzi,” stāsta HAGBERG, kvalitātes vadītāja Anete Biernāne.

ISO audita eksperti detalizēti izvērtēja visus uzņēmuma procesus un sistēmas, sākot no darba vides un beidzot ar pakalpojumiem klientiem, līdz ar to iegūtie ISO sertifikāti ir apliecinājums HAGBERG uzņēmuma kvalitatīvai pārvaldībai kopumā. 

HAGBERG ir sertificētas šādas darbības sfēras: pilna servisa apsaimniekošanas pakalpojumi, dzīvojamo māju pārvaldība, inženiertīklu un inženierkomunikāciju apsaimniekošana, dezinfekcijas, deratizācijas, dezinsekcijas pakalpojumi, telpu un teritoriju uzturēšanas pakalpojumi, ģenerālie tīrīšanas darbi, apzaļumošanas un labiekārtošanas darbi. 
 

Saņem HAGBERG jaunumus