Atpakaļ

Rīgas pašvaldības ietvju uzturēšanu ziemas sezonā turpmāk nodrošinās HAGBERG

image iStock-146792922-960x600.jpg

27.12.2021.

Līdz šim Rīgas pilsētas ietvju uzturēšanu ziemas sezonā aptuveni 1500 dažādās vietās bija uzticēta vides pakalpojumu uzņēmumam SIA “Clean R”, bet Rīgas dome lēma līgumattiecības ar uzņēmumu pārtrakt, jo ietvju uzturēšanas darbi netika veikti kvalitatīvi un pienācīgā apjomā. 

Pēc līguma nepagarināšanas ar SIA “Clean R”, atbilstoši iepirkuma rezultātā noslēgtās vispārīgās vienošanās nosacījumiem, sākot ar 2022. gada janvāri par daļas Rīgas pilsētas ietvju uzturēšanas darbiem ziemas sezonā rūpēsies HAGBERG.*

“Gatavošanās ir saspringta, jo vēl šonedēļ jāizbrauc jaunie maršruti, lai iepazītos ar visu teritoriju specifiku. Mēs esam pasūtījuši papildu tehnikas vienības – viena daļa no pasūtītās tehnikas būs pienākusi jau šonedēļ, bet otra daļa ienāks nākamās nedēļas sākumā. Kā arī šobrīd organizējam papildu darbaspēka resursu – daļu darbaspēka piesaistām no reģioniem no sadarbības partneriem, kuri ir gatavi darboties janvārī, februārī, un attiecīgi šobrīd meklējam, kur viņiem dzīvot.

Ar Rīgas domi mutiski esam vienojušies, ka noteikti būs vajadzīga kaut kāda prioritizēšana, jo tik īsā laikā sezonas vidū sagatavoties visam darbu apjomam ir ļoti sarežģīti. Ir skaidrs, ka tīrāmās ietves tiks dalītas kategorijās un primāri ietvju tīrīšana tiks sākta ar intensīvākiem posmiem,” komentē Ivars Lukaševičs SIA “HAGBERG” īpašnieks un uzņēmuma vadītājs. 


*Arī HAGBERG būs uzticēts tīrīt mazāk nekā 10% Rīgas ietvju. Tas nozīmē, ka gājējiem paredzēto ceļu tīrība joprojām galvenokārt būs atkarīga no tā, cik godprātīgi savus pienākumus veiks namu apsaimniekotāji.

Saņem HAGBERG jaunumus