Atpakaļ

Vai tradicionālās logu mazgāšanas metodes ir efektīvas, logu stiklam un videi draudzīgas?

image logu-mazgasana.jpg

27.05.2020.

Kā labāk notīrīt logus, kuri ir efektīvākie mazgāšanas līdzekļi un metodes, vai logu mazgāšana ir videi draudzīgs process? Šie un vēl daudzi citi jautājumi rodas ikreiz, kad jāveic logu mazgāšana, jāizvēlas atbilstošs mazgāšanas līdzeklis utt.

Tāpat kā jebkurai citai mājas vai dzīvokļu daļai, arī logiem ir nepieciešama pareiza mazgāšana un kopšana. Pašu veikta logu ārpuses un iekšpuses mazgāšana var būt laikietilpīga, neefektīva, kā arī neapdomīga mazgāšanas metodes izvēle var radīt neatgriezeniskus bojājumus gan rāmim, gan stiklotajai virsmai.

Logu mazgāšanu ieteicams veikt 2 – 3 reizes gadā. Lai arī rekomendētais mazgāšanas reižu skaits nav liels, tomēr tas tiek uzskatīta par sarežģītu un laikietilpīgu ģenerālās tīrīšanas darbu.

“Logu mazgāšanas procesam un kopējam kvalitātes stāvoklim vajadzētu pievērst vairāk uzmanības un ieteicams piesaistīt profesionālus logu tīrīšanas speciālistus. Logu mazgāšana un apkope ir daudz sarežģītāks process – nepietiek ar ziepjūdens vai etiķa ūdens sajaukšanu, logu tīrīšanu ar avīzi vai lupatiņu – nepieciešams novērtēt esošo logu rāmja un stikla stāvokli, veidu; izvēlēties logu rāmim un stikla veidam atbilstošus mazgāšanas līdzekļus; draudzīgākas mazgāšanas metodes; profesionālu un mūsdienīgu aprīkojumu. Kā arī nedrīkst aizmirst par logu profilaktisko apsekošanu, kuras laikā tiek novērtēta logu gumiju kvalitāte u.c. faktori,” skaidro SIA “HAGBERG” ģenerālo tīrīšanas darbu vadītājs Jānis Kleinbergs.

Logu mazgāšanā bieži tiek izmantoti spēcīgi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi ar visdažādāko vielu sastāvu, kuru kaitīgumu vai nekaitīgumu cilvēkam un apkārtējai videi, neprofesionālis nevar novērtēt, tāpēc ieteicams logu tīrīšanu atstāt profesionālu un zinošu logu mazgāšanas speciālistu pārziņā.

“Domājot par pakalpojumu, ko sniedzam, SIA “HAGBERG” vispirms domā par to, kā nodrošināt pozitīvu pieredzi, klientam un videi draudzīgāku pakalpojumu, nevis tikai veikt pakalpojumu kā funkciju. Piemēram, piedāvājam logu mazgāšanu ar teleskopisko kātu, kur nav vajadzības izmantot pacēlāju, kas ir visbiežākais iemesls piemājas teritorijas izbradāšanai un bojāšanai. Izmantojam filtrētu ūdeni, kas tiek attīrīts ar reversās osmoses filtriem (attīrīšanas iekārtas, kas palīdz iegūt kvalitatīvāku un tīrāku ūdeni) un ir bez ķīmiskām piedevām!

Apsaimniekošanas nozare nav izņēmums salīdzinājumā ar citām nozarēm, arī mums ir jādomā par pakalpojuma kvalitāti – moderns aprīkojums, videi draudzīgāks pakalpojuma sniegšanas veids, izglītoti un sertificēti darbinieki”, stāsta J. Kleinbergs.

Saņemt piedāvājumu

Saņem HAGBERG jaunumus