Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

Kvalitātes apliecinājums: HAGBERG iegūst ISO atkārtotu sertifikāciju

image HAGBERG_Bureau_Veritas_2024.jpg

16.01.2024.

HAGBERG ir veicis pārsertifikācijas procesu un saņēmis Starptautiskās Standartizācijas organizācijas (ISO) atzinumu par uzņēmuma kvalitātes vadības, vides pārvaldības, arodveselības un darba drošības, kā arī energopārvaldības sistēmas īstenošanu pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. Veiksmīgai konkurēšanai tirgū sertifikāti rada gan papildu pārliecību pašam uzņēmumam, gan uzticamību sadarbības partneriem.

HAGBERG nozīmīga ir drošas darba vides radīšana. Uzņēmums regulāri veic riskos balstītu izvērtējumu par savas darbības ietekmi uz vidi. Tāpat, ņemot vērā enerģijas izmaksas un apzinātu vēlmi iespēju robežās mazināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisiju apjomu, viena no galvenajām HAGBERG prioritātēm ir efektīva energopārvaldība.

Nepārtraukti pilnveidojam un uzlabojam vadības sistēmu darbības procesus, korekti komunicējot, apzinīgi plānojot, kā arī mazinot potenciālās kļūdas un riskus. ISO pārsertifikācija ir viens no piemēriem, kā HAGBERG uzskatāmi demonstrē apņemšanos sadarbības partneriem, investoriem, esošiem un potenciāliem klientiem sniegt labākās iespējamās kvalitātes pakalpojumus gadu no gada.

Ar HAGBERG auditēto sistēmu sertifikātiem iespējams iepazīties zemāk!