Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visas aktualitātes

SIA “Būvdarbu sistēmas” turpmāk sauksies SIA “HAGBERG Construction”

image HAGBERG_Construction_MadaraKupla.jpg

18.07.2023.

Lai stiprinātu HAGBERG zīmola pozīciju tirgū, SIA “Būvdarbu sistēmas” oficiāli pievienojas HAGBERG ģimenei un turpmāk sauksies “HAGBERG Construction”, prezentējot un piedāvājot visus ar būvniecību saistītos HAGBERG pakalpojumus.

Būtiski uzsvērt, ka SIA “HAGBERG Construction” uzņēmuma īpašnieks, vadība, komanda, kā arī rekvizīti nemainīsies. Uzņēmuma nosaukuma maiņa neietekmē esošās juridiskās personas statusu un saistības.

HAGBERG grupas uzņēmumi ar vienotu zīmolu turpinās sniegt ne tikai nekustamā īpašuma apsaimniekošanas un uzkopšanas pakalpojumus, bet pilna servisa rūpes par īpašumu, tostarp ilgtspējīgu projektu izstrādi, ēku energoefektivitātes paaugstināšanas risinājumus, ēku renovāciju un būvniecību, kā arī teritoriju labiekārtošanu. 

HAGBERG grupa satur 100% Latvijas uzņēmumus, kurus vieno kopīga vērtību sistēma – kvalitatīva pakalpojuma nodrošināšana un kvalitātes standartu nepārtraukta celšana, pastāvīga pilnveidošanās ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, kā arī saudzība pret vidi.

Uzņēmumi regulāri pilnveido savas profesionālās prasmes, apmāca darbiniekus, pārzina jaunākās tehnoloģijas un līdzekļus nozarē.

SIA “HAGBERG Construction” ir 2016. gadā dibināts būvniecības uzņēmumus, kurš specializējas remontdarbu un būvdarbu veikšanā. SIA “HAGBERG Construction” ir viena no vadošā apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “HAGBERG” saistītais uzņēmums.

Starp vērienīgākajiem SIA “HAGBERG Construction” projektiem ietilpst SIA “HAGBERG” Dzīvojamās ēkas, Administratīvās ēkas, tehniskās garāžas un Mācību centra būvniecība; vēsturiskā Muitas nama fasādes restaurācija un atjaunošana Rīgā, K.Valdemāra ielā 1a; Finanšu ministrijas ēkas fasādes vienkāršota atjaunošana Vecrīgā, Smilšu ielā 1; privātmāju ciemata Dzilnupes būvniecība u.c.

Foto: Madara Kuplā