Sīkdatnes

HAGBERG izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes, lai pilnveidotu vietnes darbību.Plašāka informācija pieejama sadaļā Sīkdatņu politika.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Aptiprināt visas Aptiprināt obligātās Aptiprināt izvēlētās
Visi projekti

Dzilnupes

2022. gada martā uzsākām īres mājokļu ciemata "Dzilnupes" būvniecību, kas sastāv no 6 dzīvojamajām mājām jeb 24 dzīvokļiem. Drīzā nākotnē ir plānota arī otrā un trešā būvniecības kārta, "Dzilnupes" ciematu paplašinot ar vairākām dzīvokļu mājām un labiekārtojot krastmalas publisko telpu, kas būs pieejama tikai ciemata iedzīvotājiem.

Ciemata stāsts aizsākās pirms 10 gadiem, kad tas tika paredzēts privātmāju izbūvei, taču krīzes dēļ tika apstādināts un atstāts novārtā. Mēs saskatījām projektā vienreizēju potenciālu, pateicoties lieliskai lokācijai, kas ir tuvu gan dabai, gan galvaspilsētai. Kopīgiem spēkiem esam modernizējuši sākotnējo ideju, lai padarītu dzīvojamās telpas plašākas un energoefektīvākas.

Rūpējoties par mājokļu ilgtspēju un novēršot pārmērīgu enerģijas patēriņu, esam uzstādījuši siltumsūkņus un tuvākā nākotnē ir plānots uztādīt arī saules paneļus, lai mazinātu gan ietekmi uz vidi, gan iemītnieku ikmēneša maksājumiem.

Sadarbojoties ar arhitektu Gunti Ziņģi, mums ir veiksmīgi izdevies modernizēt esošo projektu un pārveidot to par pieprasītu un iekārojamu dzīvojamo ciematu Pierīgā. Lai uzlabotu mūsu iemītnieku komforta līmeni, katram dzīvoklim ir pievienota terase, personīga zaļā zona, papildu stāvvieta (kopā divas), un energoefektīva siltumapgāde ar siltumsūkņiem. Katram dzīvoklim ir rūpīgi izstrādāts plānojums, kas tiek īstenots ar kvalitatīviem un dabīgiem materiāliem.

Vizualizācijas: Guntis Ziņģis | GoodPattern
Foto: Madara Gritāne