+371 8070 0010

Avārijas dienests 24/7

+371 2573 8833

Galvenais birojs

layout wrapper

Mēs rūpējamies par vides sakārtotību iespējami efektīvā un dabai draudzīgā veidā.

Par Hagberg

Uzņēmums HAGBERG dibināts 2009. gadā un pārliecinoši kļuvis par vienu no vadošajiem telpu un teritoriju apsaimniekotājiem mūsu valstī. Mēs rūpējamies par vides sakārtotību iespējami efektīvā un dabai draudzīgā veidā.

Mēs nodrošinām savus pakalpojumus visā Latvijas teritorijā un jebkurā sezonā – no ikdienas uzkopšanas darbiem visa gada garumā, ģenerālajiem un dezinfekcijas darbiem līdz tādiem sezonāliem pakalpojumiem kā teritoriju apzaļumošana, zāles pļaušana, rudens lapu savākšana, sniega tīrīšana un teritoriju kaisīšana ar pretslīdes materiāliem.

Mūsu uzņēmuma nosaukums pauž mūsu attieksmi un nelokāmo raksturu – mēs strādājam uzticami, vienmēr tiecamies nodrošināt visaugstāko kvalitāti un rūpējamies par operatīvu, precīzu un savlaicīgu pakalpojumu izpildi.

Mēs augsti vērtējam Jūsu laiku un rūpējamies par sakārtotu, patīkamu un drošu vidi, lai jūs varētu netraucēti īstenot savas idejas un sasniegt mērķus, pēc kuriem tiecaties.

office image

Visus HAGBERG pakalpojumus nodrošina pieredzējuši, atbildīgi un profesionāli darbinieki. Par sakārtotu vidi mūsu klientu īpašumos visā Latvijas teritorijā rūpējas jau vairāk nekā 600 darbinieku.

Mēs rūpējamies par labiem darba apstākļiem un regulāru prasmju un zināšanu pilnveidi īpašās apmācībās – mūsu darbinieki lieliski pārzina nozares specifiku un aktualitātes, modernākās iespējas, līdzekļus un risinājumus, lai varētu nodrošināt kvalitatīvu, klienta prasībām atbilstošu pakalpojumu un spētu atrisināt arī nestandarta situācijas.

HAGBERG prioritātes – augsta kvalitāte klientiem un labi apstākļi mūsu darbiniekiem.

Tehniskais
nodrošinājums

HAGBERG var lepoties ar plašu, uzņēmuma īpašumā esošu profesionālās tehnikas bāzi

Mūsu rīcībā ir mūsdienīga, pārbaudīta teritoriju un telpu uzkopšanas tehnika, speciālā traktortehnika, autotransports, dažādi instrumenti, profesionālie tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.

Kubota, Husqvarna, Walker, New Holland, Energreen, John Deere un Case - zālāja pļaušanas, ceļmalu un grāvju pļaušanas, teritoriju birstēšanas, sniega tīrīšanas un pretslīdes materiālu kaisīšanas darbos izmantojam traktorus, minitraktorus un raiderus.

Telpu uzkopšanā un apsaimniekošanā izmantojam Hako, Gansow, Cleanfix, un Karcher iekārtas. Pārzinām jaunākās un inovatīvākās tehnoloģijas, nemitīgi sekojam līdzi nozares aktualitātēm.

Tehnikas bāze

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

  Kubota F3680

 • logo

  Lamborghini G40H

 • logo

  Kubota B2650

 • logo

  Kubota STV32

 • logo

  Husqvarna

 • logo

  New HollandL S170

 • logo

  Husqvarna R316T AWD

Individuāla pieeja
katram klientam

Mēs apzināmies, ka veiksmīgas sadarbības priekšnoteikums ir individuāla un elastīga pieeja ikvienam klientam, un to arī piedāvājam – uzsākot darbu jaunā objektā, rūpīgi izzinām klienta vēlmes un vajadzības.

Ņemot vērā klienta norādījumus un apvienojot tos ar mūsu pieredzi un zināšanām, piedāvājam individuāli pielāgotu risinājumu, ko vienmēr esam gatavi izpildīt visaugstākajā kvalitātē.

Kvalitatīvi izpildīti, mūsu darbi ir nemanāmi un neredzami – mēs vairojam apkārtējās vides harmoniju, lai jūs varat īstenot savas ieceres, par to nedomājot. Piedāvāsim izdevīgus sadarbības nosacījumus un atrisināsim arī nestandarta situācijas.